22 728 31 00

DATWYLER

Najwyższa jakość Szwajcarskiej produkcji.

DATWYLER

Profesjonalne rozwiązania dla DATA CENTER

Testery Viavi do certyfikacji okablowania kat. 5e/6/6A klasa ISO D/E/EA.

Tester do certyfikacji okablowania kat. 5e/6/6A/7/7A
Najszybsza certyfikacja ( 9 sek. / 6A , 15 sek. / FA ).

Okablowanie Miedziane

Kabel CU 8203, 4P
Kabel kategorii 8.2 S/FTP
FRNC/LSOH pomarańczowy RAL 2003
Karta katalogowa
Kabel CU 7150, 4P Multimedia
Kabel kategorii 7A, S/FTP
FRNC/LSOH pomarańczowy RAL 2003
Karta katalogowa
Kabel CU 7702, 4P
Kabel kategorii 7A, S/FTP
FRNC/LSOH pomarańczowy RAL 2003
Karta katalogowa
Kabel CU 7120, 4P
Kabel kategorii 7A S/FTP
FRNC/LSOH pomarańczowy RAL 2003
Karta katalogowa
Kabel CU 7080, 4P
Kabel kategorii 7 S/FTP
FRNC/LSOH pomarańczowy RAL 2003
Karta katalogowa
CU 7002 4P GG-PE
Kabel zewnętrzny kategorii 7. S/FTP
FRNC/LS0H pomaranczowy RAL 2003
Zabezpieczony przeciw szkodnikom.
Karta katalogowa
Kabel CU 7002, 4P Industrial PUR
Kabel kategorii 7, S/FTP
PUR pomarańczowy RAL 2003
Karta katalogowa
Kabel CU 7052, 4P
Kabel kategorii 7 F/FTP
FRNC/LS0H pomarańczowy RAL 2003
Karta katalogowa
Kabel CU 6552, 4P
Kabel kategorii 6A F/FTP
FRNC/LS0H pomarańczowy RAL 2003
Karta katalogowa
Kabel CU 7060, 4P
Kabel kategorii 6A, S/FTP
FRNC/LS0H pomarańczowy RAL 2003
Karta katalogowa
Kabel CU 5002, 4P
Kabel kategorii 5e, F/UTP
FR/PVC szary RAL 7035, FRNC/LS0H pomarańczowy RAL 2003
Karta katalogowa
Kabel CU 692, 4P
Kabel kategorii 6a UTP
FRNC/LS0H pomarańczowy RAL 2003, FR/PVC szary RAL 7037.
Karta katalogowa
Kabel CU 662, 4P
Kabel kategorii 6, UTP
FRNC/LSoH pomarańczowy RAL 2003 lub FR/PVC szary RAL 7037
Karta katalogowa
Kabel CU 502, 4P
Kabel kategorii 5e, UTP
FR/PVC szary RAL 7037 lub FRNC/LS0H pomarańczowy RAL 2003
Karta katalogowa

Moduły Miedziane

Module PS-GG45 7A
Moduł kat. 7a 1000 MHz, Keystone, ekranowany. Przystosowany do transmisji powyżej 10-gigabit Ethernet
Karta katalogowa
Moduł PS-TERA 4P
Moduł PS-TERA 4P 1000 MHz, kat. 7A ekranowany. Przystosowany do 10-gigabitowych transmisji Ethernet.
Karta katalogowa
Moduł KS-TA 1/8 Kątowy
Moduł RJ45 kat. 6a, ekranowany, kątowy 45 stopni.
Karta katalogowa
Moduł KS-T Plus 1/8 tool-less
Moduł RJ45 kat. 6a, ekranowany.
Karta katalogowa
Moduł KU Plus 1/8
Moduł kat. 6a UTP
Karta katalogowa
Moduł KS‐T 1/8 tool-less
Moduł RJ45 kat. 6, ekranowany.
Karta katalogowa
Moduł KS-TS 1/8 tool-less slimline
Moduł RJ45 kat. 6e, ekranowany.
Karta katalogowa
Moduł KU-T 1/8 tool-less
Moduł RJ45 kat.6 UTP
Karta katalogowa
Moduł KU-T 1/8 tool-less
Moduł RJ45 Kat. 5e UTP
Karta katalogowa
RJ45 złącza
Złącza RJ45 ekranowane kat. 6, kontowe 90 stopni i proste 180 stopni. Ekranowane.
Karta katalogowa

Panele Miedziane

Subrack 19‘‘ 7HP/3U
Subrack 19"/3U stosowany z gotowymi kasetami: 6xMS 1/8, 6xMS-K 1/8, 6xRj45 kat.3
Karta katalogowa
Patch panel KU 24x-sg
Patch Panel UTP dla 24 modułów KU Plus 1/8 Cat. 6A
Moduły instalowane w układzie naprzemiennym.
Karta katalogowa
Patch panel CSP 24/8
Patch Panel wyposażony w 24 moduły kat.6, ekranowany.
Karta katalogowa
Patch panel CSA Plus 48/8
Patch Panel 48xRJ45, wyposażony w moduły kat. 6a, ekranowany.
Karta katalogowa
Patch panel MGK 48x
Patch Panel 48xRJ45 Keystone, 1,5U ekranowany.
Karta katalogowa
Patch panel KS 24x-a
Patch Panel 24xRJ45 w układzie kątowym.
Karta katalogowa
Patch panel CSA Plus 24/8
Patch Panel 24x, wyposażony w 24x moduł RJ45 kat. 6a, ekranowany.
Karta katalogowa
Patch panel CUP 24/8
Patch Panel 24x, wyposażony w 24x moduł RJ45 kat.6 UTP
Karta katalogowa
Patch panel KS 24x
Patch Panel 24xRJ45 ekranowany.
Karta katalogowa
Patch panel KU 24x
Patch Panel 24x RJ45 UTP
Karta katalogowa
Panel Telefoniczny 50/4
Panel Telefoniczny 50/4 kat. 3
Karta katalogowa
Panel Telefoniczny 25/4
Panel Telefoniczny 25/4 kat.3
Karta katalogowa

Organizery Kabli

Organizery kabli i akcesoria.
Organizery kabli 19"/1U, uchwyty, półki na zapas kabla, przepusty szczotkowe.
W kolorach: szary, czarny, stal nierdzewna.
Karta katalogowa

Gniazda i Wysłony

Gniazdo Natynkowe z Wysłoną 1x 2x 3x 4x 6x
Gniazdo natynkowe we włoskim standardzie (503 design) z możliwością montażu wysłony z 1-6 portów RJ45.
Karta katalogowa
Zamykana puszka do punktów zbiorczych 12x
Zamykana puszka do punktów zbiorczych. 12 modułów RJ45, obudowa IP20 przystosowana do montowania w systemach podłogowych.
Karta katalogowa
Zamykana puszka do punktów zbiorczych 6x.
Zamykana puszka do punktów zbiorczych. 6 modułów RJ45, obudowa IP20 przystosowana do montowania w systemach podłogowych.
Karta katalogowa
Wysłona UP-K 1x,2x,3x
Wysłona typu UP-K dla 1, 2 lub 3 modułów RJ45 kątowych. Montowana do kanałów kablowych lub gniazd podłogowych.
Karta katalogowa
Wysłona UP-K 2x, 3x
Wysłona typu UP-K dla 2 lub 3 modułów RJ45. Montowana do kanałów kablowych lub gniazd podłogowych. Stosowana z ramka 80x80
Karta katalogowa
Wysłona UP-K PS-TERA 2x
Wysłona dla 2x modułów PS-TERA. Stosowana z ramka 80x80
Karta katalogowa
Gniazdo UP-K CSA Plus 2/8 (1/8)
Gniazdo typu CSA wyposażone w 1x lub 2x moduły RJ45 kat. 6A, ekranowane.
Do stosowania z ramką 80x80
Karta katalogowa
Puszka natynkowa AP
Puszka natynkowa dla 2,4 lub 6 modułów z mocowaniem Keystone.
Karta katalogowa
AP Wysłona podwójna
Wysłona 2x RJ45 moduł kontowy typu MS 1/8 lub MS-C
Wymiar puszki natynkowej
80x80x40
Karta katalogowa
Wysłony do gniazd światłowodowych.
Wysłony do gniazda z modułami FO. Używać z modułami: SCD. Do zastosowania z ramką 80x80 oraz puszką natynkową.
Karta katalogowa
Gniazdo z wysłoną Mosaic 45
Gniazdo z wysłonami 1x1 oraz 2x1 w standardzie Mosaic 45.
Karta katalogowa
AP Outlet IP67
Gniazdo przemysłowe IP67
Karta katalogowa
Gniazdo IP67
1) Gniazdo IP67 2) Gnizado złącze IP67 3) kołnierz montażowy IP67
4) RJ45 wtyczka przejściowa dla patchcord IP67
Karta katalogowa
NAP / NUP Wall outlet IP55
Gniazda naścienne typu NAP/NUP
Karta katalogowa
AP / UP-K Wall outlet IP44
Gniazdo naścienne typu AP/UPK IP44
Karta katalogowa
Rail adapter MS IP20
Adapter szynowy typu MS IP20
Karta katalogowa
Rail adapter Keystone IP20
Do modułów Keystone. Do instalacji na Euro Szynie. Dedykowany dla segmentu przemysłowego. Do stosowania z modułami: KS-T, KS-TS or KU-T
Karta katalogowa
Adapter szynowy
Do modułów Keystone. Do instalacji na Euro Szynie. Dedykowany dla segmentu przemysłowego. Do stosowania z modułami: KS-T, KS-TS lub KU-T
Karta katalogowa

Akcesoria Miedziane

Termination tool
Narzędzie do terminacji do modułów PS-GG45
Karta katalogowa
Termination tool
Narzędzie do terminacji kabla do złącz typu LSA PLUS i IDC
Karta katalogowa
Termination tool
Narzędzie do terminacji modułów typu PS-TERA i MS
Karta katalogowa
Installation aid
Urządzenie ułatwiające zarabianie modułów Keystone RJ45
Karta katalogowa
Patch panel termination aid
Narzędzie do pomocy przy rozszywaniu kabli w Patch Panelu.
Karta katalogowa
Złączka kablowa.
Złącze kablowe w obudowie IP20. Kat. 7
Karta katalogowa
Zapinki do oznaczania Patchcordów
Zapinane na Patchcord, możliwość precyzyjnego oznakowania.
Karta katalogowa
Patch cord PS-GG45 7A
Patch Cord PS-GG45 kategoria 7A 1000 MHz .
Karta katalogowa
RJ45 patch cords Cat.6A (IEC)
Patch Cord kat. 6a Ekranowany 500 MHz. Długości 1-10m.
Izolacja FR/PVC lub FRNC/LSOH
Wykonany na kablu CU 7702 4P Flex
Karta katalogowa
RJ45 patch cords Cat.5/5e
Patch Cord kat. 5e 100 MHz. Ekranowany. Długości 1-10m.
Izolacja FR/PVC lub FRNC/LSOH
Karta katalogowa
RJ45 patch cords Cat.6 UTP
Patch Cord UTP kat. 6 250 MHz. Długości 1-10m.
Izolacja FR/PVC lub FRNC/LSOH
wykonany na kablu CU 602 4p Flex
Karta katalogowa
RJ45 patch cords Cat.6 UTP
Patch Cord UTP kat. 6 250 MHz. Długości 1-10m.
Izolacja FR/PVC lub FRNC/LSOH
Karta katalogowa
RJ45 patch cords Cat.5e UTP
Patch Cord UTP kat. 5e 100 MHz. Długości 1-10m.
Izolacja FR/PVC lub FRNC/LSOH
Karta katalogowa
RJ45 patch cords IP67
Patch Cord RJ45 500MHz Ekranowany IP67
Karta katalogowa

Okablowanie FO

FO Outdoor wbKT S-Micro / A-DQ(ZN)2Y
Światłowód zewnętrzny. Do 216 włókien.
Karta katalogowa
FO Universal ZGGFR Safety / U-DQ(ZN)BH
Światłowód uniwersalny. PPOŻ. Funkcja E30
Karta katalogowa
FO Outdoor wbGGT HP / A-DQ(ZN)B2Y
Kabel światłowodowy zewnętrzny. Do 576 włókien.
Karta katalogowa
FO Universal wbGGFR Safety / U-DQ(ZN)BH
Światłowód uniwersalny. PPOŻ. Funkcja E30
Karta katalogowa
FO Outdoor wbGGT HP / A-DQ(ZN)B2Y
Kabel światłowodowy zewnętrzny. Do 288 włókien.
Karta katalogowa
FO Outdoor ZGGT HP / A-DQ(ZN)B2Y
Kabel światłowodowy zewnętrzny. Do 24 włókien.
Karta katalogowa
FO Universal wbGGFR Combi / U-DQS(ZN)BH
Kabel światłowodowo-energetyczny. 2 włókna.
Karta katalogowa
FO Universal wbGGFR Easy Blow / U-DQ(ZN)BH
Światłowód uniwersalny. Do wdmuchiwania. Do 288 włókien.
Karta katalogowa
FO Universal ZGGFR Easy Blow / U-DQ(ZN)BH
Światłowód uniwersalny. Do wdmuchiwania. Do 24 włókien.
Karta katalogowa
FO Universal wbGGFR / U-DQ(ZN)BH
Światłowód uniwersalny, do 144 włókien.
Karta katalogowa
FO Universal ZGGFR / U-DQ(ZN)BH
Światłowód uniwersalny, do 24 włókien.
Karta katalogowa

Moduły FO

Moduł FO-KS
Moduł FO LCD SM lub MM w systeie Keystone,
Karta katalogowa
Moduły i złącza FO
1) SC-Duplex 2) SC-Simplex
3) ST 4) LSH
5) LC-Duplex 6) LC/APC Quad
Karta katalogowa
Końcówki terminacji FO
1) LSH/APC-M 2) ST
3) LC 4) MTP®/MPO
5) SC
Karta katalogowa
Osłony kurzowe do modułów FO
Przykładowa osłona do SCD
Karta katalogowa

Panele FO

FO patch panel OV-S
Patch panel 19"/1U wyposażony (adaptery). Możliwe konfiguracje w karcie katalogowej poniżej.
Karta katalogowa
FO patch panel OV-S
Patch panel 19"/1U wyposażony (adaptery, pigtail, tacki). Możliwe konfiguracje w karcie katalogowej poniżej.
Karta katalogowa
FO patch panel OV-A / OV-AT 2U
Patch panel 19"/2U bez przedniej wysłony. wyposażony w teleskopową regulację głębokości.
Karta katalogowa
Akcesoria do panelu OV-AT / OV-S 2U
Wysłony przednie, wpusty kablowe, wzmocnienia.
Karta katalogowa
FO patch panel OV-S
Patch panel 19"/1U bez przedniej wysłony. wyposażony w teleskopową regulację głębokości.
Karta katalogowa
FO patch panel OV-AT
Patch panel 19"/1U bez przedniej wysłony. wyposażony w teleskopową regulację głębokości.
Karta katalogowa
Akcesoria do paneli OV-AT / OV-S 1U
Wysłony przednie, wpusty kablowe, wzmocnienia.
Karta katalogowa

Akcesoria FO

FO patch cable MT-RJ to MT-RJ
Patch kabel światłowodowy. MTRJ - MTRJ. Wersje od E9 do OM3. Długość 1-10m
Karta katalogowa
FO patch cable FC/PC to MT/RJ
Patch kabel światłowodowy. FC/PC - MTRJ. Wersje od E9 do OM3. Długość 1-10m
Karta katalogowa
FO patch cable FC/PC to FC/PC
Patch kabel światłowodowy. FC/PC - FC/PC. Wersje od E9 do OM3. Długość 1-10m
Karta katalogowa
FO patch cable LSH to MT-RJ
Patch kabel światłowodowy. SCD - ST. Wersje od E9 do OM3. Długość 1-10m
Karta katalogowa
FO patch cable LSH to FC/PC
Patch kabel światłowodowy. LSH - FC/PC. Wersje od E9 do OM3. Długość 1-10m
Karta katalogowa
FO patch cable LSH to LSH/APC
Patch kabel światłowodowy. LSH - LSH/APC. Wersje od E9 do OM3. Długość 1-10m
Karta katalogowa
FO patch cable LCD to MT-RJ
Patch kabel światłowodowy. LCD - MTRJ. Wersje od E9 do OM3. Długość 1-10m
Karta katalogowa
FO patch cable LCD to FC/PC
Patch kabel światłowodowy. LCD - FC/PC. Wersje od E9 do OM3. Długość 1-10m
Karta katalogowa
FO patch cable LCD to LSH/APC
Patch kabel światłowodowy. LCD - LSH/APC. Wersje od E9 do OM4. Długość 1-10m
Karta katalogowa
FO patch cable LCD to LCD
Patch kabel światłowodowy. LCD - LCD. Wersje od E9 do OM4. Długość 1-10m
Karta katalogowa
FO patch cable ST to MT-RJ
Patch kabel światłowodowy. ST - MTRJ. Wersje od E9 do OM3. Długość 1-10m
Karta katalogowa
FO patch cable ST to FC/PC
Patch kabel światłowodowy. ST - FC/PC. Wersje od E9 do OM3. Długość 1-10m
Karta katalogowa
FO patch cable ST to LSH/APC
Patch kabel światłowodowy. ST - LSH/APC. Wersje od E9 do OM3. Długość 1-10m
Karta katalogowa
FO patch cable ST to LCD
Patch kabel światłowodowy. ST - LCD. Wersje od E9 do OM3. Długość 1-10m
Karta katalogowa
FO patch cable ST to ST
Patch kabel światłowodowy. ST - ST. Wersje od E9 do OM3. Długość 1-10m
Karta katalogowa
FO patch cable SCD to MT-RJ
Patch kabel światłowodowy. SCD - MTRJ. Wersje od E9 do OM3. Długość 1-10m
Karta katalogowa
FO patch cable SCD to FC/PC
Patch kabel światłowodowy. SCD - FC/PC. Wersje od E9 do OM3. Długość 1-10m
Karta katalogowa
FO patch cable SCD to LSH/APC
Patch kabel światłowodowy. SCD - LSH/APC. Wersje od E9 do OM3. Długość 1-10m
Karta katalogowa
FO patch cable SCD to LCD
Patch kabel światłowodowy. SCD - LCD. Wersje od E9 do OM4. Długość 1-10m
Karta katalogowa
FO patch cable SCD to ST
Patch kabel światłowodowy. SCD - ST. Wersje od E9 do OM3. Długość 1-10m
Karta katalogowa
FO patch cable SCD/APC – SCD
Patch kabel światłowodowy. SCD/APC - SCD. Wersje od E9 do OM4. Długość 1-10m
Karta katalogowa
Fibre pigtail
Pigtail światłowodowy. Wersje od E9 do OM4. Zarabiane końcówką.
Szczegóły w karcie katalogowej.
Karta katalogowa
Pre-assembly of breakout cables Multimode
Prefabrykowany kabel do łączenia szaf. Wersja multimode. Końcówki SC i LC. Do 48 włókien.
Karta katalogowa
Pre-assembly of loose-tube cable Multimode
Prefabrykowany TRUNK do połączeń między panelami.
Do 144 włókien.
Karta katalogowa