22 728 31 00

DATWYLER

Najwyższa jakość Szwajcarskiej produkcji.

CERTIFIKATOR TestPro (CV100)

Zestaw do certyfikacji połączeń miedzianych i
światłowodowych

DATWYLER

Profesjonalne rozwiązania dla DATA CENTER

Okablowanie Solarix


Przewody z Certyfikatem DNV.GL

Przewody do instalacji na statkach i jednostkach offshore

Okablowanie strukturalne Solarix
Solarix to system okablowania strukturalnego oferujące kompletne rozwiązanie do budowy pasywnych sieci komputerowych. Charakteryzuje go wyjątkową wydajność, niezawodność, łatwy montaż i doskonała cena. Ze względu na swoje właściwości i szeroką ofertę elementów miedzianych jak i optycznych, a także szaf, System SOLARIX jest przeznaczony do wszystkich rozmiarów i typów sieci.

Wydajność i jakość
Wszystkie elementy systemu SOLARIX mają zapewnić maksymalną wydajność i spełniają lub przekraczają wymagania określone w międzynarodowych standardach okablowania strukturalnego. System SOLARIX oferuje również produkty, które są dostosowane do najnowszych trendów w sieciach komputerowych -. Przykłady elementów linii produktów SOLARIX – Kategoria 6A, SOLARIX – kategoria 7 i SOLARIX – kategoria 7A wspierające szybki protokół 10GBaseT, a więc szybkość transmisji danych 10 Gbps.

0
Parametry jakościowe i wydajnościowe okablowania strukturalnego SOLARIX potwierdzają certyfikaty międzynarodowe uznanych laboratoriów badawczych (np. GHMT, 3P), a przede wszystkim ponad 700 certyfikowanych instalacji, które przez lata niezawodnie funkcjonują w całej Republice Czeskiej i na Słowacji.

 

1 2 3