22 728 31 00

DATWYLER

Najwyższa jakość Szwajcarskiej produkcji.

CERTIFIKATOR TestPro (CV100)

Zestaw do certyfikacji połączeń miedzianych i
światłowodowych

DATWYLER

Profesjonalne rozwiązania dla DATA CENTER

Okablowanie Solarix


Przewody z Certyfikatem DNV.GL

Przewody do instalacji na statkach i jednostkach offshore

Firma Datwyler IT Infra GmbH jest szwajcarskim producentem rozwiązań teleinformatycznych i kablowych dostarczającym swoje rozwiązania do klientów na całym świecie.

Datwyler Cabling Solutions wchodzi w skład Holdingu PEMA notowanego na Giełdzie w Zurichu, którego większościowymi właścicielami są Peter i Max Datwyler. Firma zatrudnia 7000 pracowników na całym świecie i jest renomowanym dostawcą rozwiązań technicznych między innymi dla przemysłu motoryzacyjnego i medycznego.

Ponad 100-letnia tradycja wytwarzania oparta na doświadczeniu inżynierów oraz przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych od dziesięcioleci plasuje firmę w gronie najbardziej zaufanych i cenionych dostawców specjalistycznych rozwiązań technicznych.

Datwyler, jako jeden z nielicznych dostawców operujących na rynku, jest producentem własnych rozwiązań a podstawę stanowią kable produkowane do dnia dzisiejszego w Aldorf w Szwajcarii.

Produkty oferowane przez firmę Datwyler pozwalają budować różne typy infrastruktury kablowej:

  1. System Okablowania Strukturalnego zgodne z najnowszymi standardami od kategorii 5e do 8.2, zapewniający obsługę wszystkich protokołów sieciowych oraz zaawansowanych rozwiązań multimedialnych w paśmie do 2000 MHz.
  2. Sieci FTTx oparte na kablach światłowodowych wytwarzanych w oparciu o włókna najwyższej jakości i bazujące na osprzęcie przyłączeniowym klasy Premium.
  3. System Zasilania Pożarowego zapewniający integralność funkcjonalną w klasach E30-E90 oparty na autorskich rozwiązaniach firmy Datwyler w zakresie powłok ogniotrwałych Keram®
  4. Kabli windowych pracujących w ruchu i zapewniających zasilanie i sterowanie wind.

Jako Autoryzowany Dystrybutor, firma ASO.net od 20 lat zapewni Partnerom w Polsce wsparcie projektowe, zaplecze logistyczne oraz certyfikację instalacji z 25-letnią gwarancją.